Головна

zroby_vnesok2.jpgЗбір коштів на внесок до
ЦВК для участі МПУ
у виборах

 

Чому потрібно сплачувати внесок до ЦВК?

Згідно нового Закону України «Про вибори народних депутатів України», що був прийнятий за ініціативи правлячої партії у 2011 році, для участі у виборах політична партія повинна внести до Центральної виборчої комісії виборчу заставу у розмірі 2 000 мінімальних зарплат, що дорівнює 2 204 000 грн. Мерітократична партія України вважає таку вимогу закону дискримінаційною, недемократичною та антиконституційною і буде домагатися скасування цього майнового цензу для участі у виборах у разі проходження представників МПУ до парламенту.

Однак, доки вимога закону про внесення виборчої грошової застави є чинною, МПУ мусить дотримати її, щоб стати учасником парламентських виборів-2012 та провести у парламент чесних, компетентних та відповідальних людей, які будуть щиро служити народу України.

 

Результати збору коштів на даний момент

Зібрано  грн.

Залишається зібрати грн.

 

Перелік осіб, які вже зробили свій ВНЕСОК у грошову заставу для участі МПУ у виборах >>

 

Чому МПУ потребує вашої підтримки?

МПУ - це справжня політична партія, метою якої є перетоврення України на справедливу процвітаючу державу, в якій люди живуть щасливо, комфортно та безпечно. Ми прагнемо привести до влади справді чесних, компетентних та готових до щирого служіння суспільству людей. Тільки такі люди можуть змінити країну на краще. Звичайно, за нашою партією не стоять і не можуть стояти жодні олігархи. Наше фінансування є прозорим і здійснюється за рахунок членських внесків, добровільних пожертв членів та прихильників партії, тому ми є вільними від будь-яких зобов'язань перед бізнесменами і йдемо у владу працювати виключно на благо всього народу України, а не окремих бізнес-родин чи олігархів. Відповідно, і фінансову підтримку на виборах ми очікуємо отримати саме від небайдужих громадян, які вірять у краще майбутнє України.

 

Як зробити внесок?

Внесок у фонд для формування виборчої застави можна зробити за допомогою банківської картки прямо на нашому сайті, банківським переказом через касу будь-якого банку, а також готівкою. Для отримання більш детальної інформації та/або безпосередньої сплати внеску натисніть тут

 

Як ви зможете проконтролювати цільове використання цих коштів

Платіжне доручення про переказ грошової застави на рахунок Центральної виборчої комісії буде оприлюднене МПУ на нашому офіційному сайті.

 

ЗРОБИ свій ВНЕСОК