Команда
Шукаємо однодумців!

Шукаємо однодумців!

Ми шукаємо однодумців для виконання надскладного завдання – побудови ПРОЦВІТАЮЧОЇ УКРАЇНИ та зміни світу на краще. Обмежені ресурси, тотальна недовіра, спротив старої системи, масова байдужість та невіра в майбутнє значно ускладнюють наше завдання. В разі успіху гідне життя для всіх та вдячність нащадків гарантовано.

Україна може стати процвітаючою тільки за умови побудови в країні мерітократичного суспільства та мерітократичної країни.

Побудувати процвітаючу мерітократичну Україну зможе тільки велика загальнонаціональна команда однодумців, що складатиметься не тільки з лідерів та активістів, а й мільйонів прихильників та симпатиків. Команда активна, ефективна, багаточисельна та ідейно згуртована навколо спільного бачення майбутнього. Команда, яка вірить в успіх, і яка буде робити все можливе для його досягнення. Саме таку команду ми вже почали збирати. Наша сила в кількості, єдності і знаннях.

Україні потрібні якісно нові лідери. Ми шукаємо таких лідерів для побудови якісно нової політичної команди, яка здатна кардинально змінити Україну на краще.

Також ми шукаємо небайдужих та патріотичних людей, які готові підтримати команду якісно нових лідерів та разом досягти нашої спільної стратегічної мети. А мета у нас одна - щасливі українці (всі громадяни України) в успішній Україні.

Якщо Ви принципово поділяєте нашу позицію, ідеологію, Програму, згідні з планами, маєте бажання змінювати Україну на краще та готові для цього діяти в міру своїх сил та можливостей, нам по дорозі і ми повинні бути разом. Приєднуйтесь до мерітократичної команди!

Якщо не ми, то хто, якщо не зараз, то коли! Робімо, що можемо, і будь, що буде!  А буде все добре!


ПРИЄДНАТИСЬ!

 

УВАГА!!! Приєднання до мерітократичної команди не є вступом до партії, а є висловом прихильності ідеям мерітократії та бажанням взяти участь у побудові мерітократичного суспільства в Україні.