Партія
Чому ми йдемо до влади?

ЧОМУ МИ ЙДЕМО ДО ВЛАДИ?

Кажуть, політика - це брудна справа, це цинічний бізнес, це використання влади у особистих інтересах, і тому порядні люди не повинні займатися політикою. На жаль, сьогодні політика - це дійсно брудна і цинічна справа, бо такою її зробили брудні і цинічні люди, які правдами і неправдами пролізли у велику політику та владу.

Чи можна зробити політику та владу чистою? Чи можна повернути політиці та державній владі її справжнє призначення - служіння людям? Ми впевнені, що можна.

Всі прекрасно розуміють, що саме влада визначає, яким бути нашому життю. Саме тому, якщо ми хочемо жити краще, якщо ми бажаємо кращого майбутнього для наших дітей, ми мусимо зайнятися політикою. Ми мусимо увійти в політику та владу і очистити їх від бруду. Ми повинні створити політику та владу нової якості.

Як стверджував один відомий державний діяч, кадри вирішують все. Важко не погодитись, але ми б додали, що ЯКІСТЬ кадрів вирішує все! Якщо кадри у політиці і владі неякісні, то і життя в країні неякісне. Але якщо політики і державні керівники чесні, компетентні та щиро служать суспільству, то і статус країни, і життя громадян відповідають найкращим світовим стандартам.

Ми дійшли висновку, що не змінивши людей в політиці та владі, неможливо змінити країну на краще. Але проста механічна заміна одних неякісних політиків та можновладців на інших неякісних також нічого не змінить. Тому єдиний вихід - це МЕРІТОКРАТІЯ*- влада достойних, тобто створення та запровадження ефективного суспільного механізму пошуку, виховання (навчання), перевірки та приведення до влади достойних влади людей.

Проаналізувавши всі наявні законні механізми приведення до влади достойних людей, ми зробили висновок, що найоптимальнішим є політична діяльність. Саме тому ми створили політичну партію. Не фан-клуб лідера чи бізнес-проект, а якісно нову, справжню ідеологічну та дієву політичну партію, яка працює відкрито та прозоро в інтересах усього суспільства. Ця партія - Мерітократична партія України.

Зараз Мерітократична партія України активно готується до участі у виборах до Верховної Ради України восени цього року. Наша ціль - набрати 5% голосів і привести до влади якісно нових політиків. Це надзвичайно складне, але цілком реальне завдання. Ситуація в країні вкрай напружена, як політична, так і економічна. Влада всіма силами намагається утримати свої позиції, але попри всі намагання стає слабшою з кожним днем, втрачаючи підтримку людей як на заході та в центрі країни, так і на сході та півдні, де її позиції завжди були найсильнішими. Влада доводить людей до зубожіння і тому люди починають ненавидіти її скрізь. Реальної опозиції немає. Так звана офіційна опозиція складається з партій та людей, які вже не раз були у владі і показали свою неспроможність та непорядність. Ця опозиція так само як і провладна партія фінансується та керується олігархами. А там, де олігархи, завжди корупція, зрада і байдужість до проблем та інтересів людей. Велика кількість людей вже усвідомила це і не довіряє більше ані владі, ані «опозиції». Саме тому сьогодні понад 40% виборців в Україні готові голосувати за альтернативу, тобто за якісно нову політичну партію та якісно нових політиків. Наш громадянський обов'язок - дати людям цю альтернативу - взяти  участь у виборах і повідомити людей про те, що альтернатива дійсно є. Реальна альтернатива - це Мерітократична партія України. Ми переконаємо тих, хто шукає альтернативи, що варто прийти на вибори і проголосувати за МПУ. Ми проведемо ефективну передвиборчу кампанію, подолаємо 5%, потрапимо до Верховної Ради і почнемо реально захищати інтереси України та всіх її громадян без виключення. Ми готові взяти на себе відповідальність за життя кожного з 46 мільйонів українців! Ми знаємо як перетворити Україну на сильну процвітаючу країну, де переважна більшість людей живуть щасливо в достатку та комфорті! І ми разом це зробимо!

 

Ігор Шевченко
Голова Мерітократичної партії України