Головна

Відбувся Установчий З’їзд Мерітократичної партії України

zizd

 

22 січня 2011 року відбувся Установчий З'їзд Мерітократичної партії України. На З’їзді були присутні 59 учасників з 19 областей України, міст Києва та Севастополя.


Під час З’їзду одноголосно було ухвалено рішення про створення політичної партії «Мерітократична партія України», а також затверджені Програма та Статут партії.

Головою партії був обраний Ігор Шевченко.

До Політичної Ради партії увійшли Святослав Стеценко, Юрій Федорчук, Сергій Худолій та Михайло Чаплига. Також була сформована Центральна контрольно-ревізійна комісія на чолі з Віталієм Семенюком.

zizdМерітократична партія України будується на засадах мерітократії, демократичного централізму та прозорості.

Ідеологія партії базується на принципах соціального лібералізму, а головними цінностями виступають людина, свобода та гармонія.

Метою створення та діяльності партії є побудова заможного та духовного суспільства в Україні на принципах мерітократії, які включають в себе справедливу оцінку особистості, владу достойних, рівність можливостей та прозорість суспільних відносин.


Партія планує брати участь у виборах до Верховної Ради України в 2012 році.З Протоколом Установчого З’їзду МПУ можна ознайомитися тут.

Фотографії зі З’їзду можна переглянути тут.

Відео зі З’їзду можна переглянути тут.