Головна

МПУ розпочала збір коштів для внесення виборчої застави

27.03.2012

 

Мерітократична партія України оголосила про початок збору коштів для внесення виборчої застави на виборах до Верховної Ради України 2012 року. Відповідно до закону для участі у виборах партія має внести до Центральної виборчої комісії грошову заставу у розмірі 2 204 000 гривень. Для формування фонду виборчої застави партією відкрито окремий поточний рахунок.

Закликаємо усіх членів партії, прихильників мерітократичної ідеї та учасників соціальної мережі Мерітократ.org зробити посильний внесок для забезпечення участі Мерітократичної партії України вже в найближчих парламентських виборах. Це буде кращою демонстрацією серйозності наших намірів змінити Україну на краще.

Кошти до фонду виборчої застави можна перерахувати через касу будь-якого банку.

Реквізити для здійснення платежу наступні:

Одержувач платежу: Політична партія “Мерітократична партія України”, код ЄДРПОУ: 37726859 рахунок № 26000364272 в АТ “Райфазен Банк Аваль” МФО: 380805, призначення платежу: “Благодійний внесок”.

Незабаром внески можна буде здійснити також через платіжні термінали та платіжні картки в Інтернеті. Наразі Секретаріат працює над створенням таких можливостей.

Увага! Внески можуть бути зроблені лише громадянами України.

Ми будемо вдячні за будь-яку суму, яку Ви можете та бажаєте внести до фонду виборчої застави, але якщо кожен з 8 000 учасників мережі Мерітократ.org сплатить 250 гривень або більше, цього буде достатньо для швидкого формування необхідної суми.

Мерітократична партія України публічно звітуватиме про надходження коштів до фонду виборчої застави через сайт партії в Інтернеті та мережу Мерітократ.org.

З будь-яких питань формування фонду виборчої застави або участі МПУ у виборах 2012 року звертайтесь, будь ласка, до Національного секретаріату Мерітократичної партії України за телефоном: (044) 492-92-92 або електронною поштою: .