Головна

Мерітократична партія України офіційно зареєстрована!!!

 

Мерітократична партія України офіційно зареєстрована Міністерством юстиції України 12 квітня 2011 року за №192.

reestracija

Мерітократична партія України проголошує своєю метою побудову сильної, незалежної та успішної України шляхом створення справедливого суспільства рівних можливостей та гідного життя для всіх, в основі якого лежить ідеологія мерітократичного соціал-лібералізму, тобто від кожного по здібностях, кожному по заслугах, а нужденним по мінімальним потребам.

Саме завдяки мерітократії та соціал-лібералізму Сінгапур протягом одного покоління перетворився з відсталої колонії третього світу в передову країну з надзвичайно високим рівнем життя переважної більшості населення (http://blog.shevchenko.ua/ua/item/10145).  По схожому шляху нещодавно пішла і Грузія, яка останніми роками демонструє значні успіхи в своєму економічному та соціальному розвитку.

Дата реєстрації партії дуже символічна. 12 квітня 2011 року – це День космонавтики та 50 річниця першого польоту людини в космос. Так само, як колись Юрій Гагарін, ризикуючи своїм життям, зробив крок у невідоме і зовсім нове, так і мерітократи в цей день зробили крок до якісно нового та невідомого широкому загалу суспільного порядку, який зветься мерітократією. Мерітократія - це суспільний космос, який ще треба збагнути і зрозуміти по справжньому кожному громадянину України і кожній людині в світі.

Космос - це знання і наука. Космос - це суворий відбір спеціалістів, особливо космонавтів, за особистими здібностями та здобутками. Космос - це кращі технології і кращі конструктори. Вам це нічого не нагадує? Саме так, освоєння космосу було б неможливим без мерітократії. Відповідно,

«Поїхали!» - сказав перед першим космічним польотом Юрій Гагарін. «Вперед!» - кажуть мерітократи. За МЕРІТОКРАТІЄЮ майбутнє! Краще майбутнє!