Головна

 

Політична Рада МПУ визначила найближчі пріоритети у партійній діяльності

17.03.2012

17 березня 2012 року під головуванням Голови Мерітократичної партії України Ігоря Шевченка відбулося чергове засідання Політичної Ради МПУ.

Після обговорення питань порядку денного, Політрадою партії прийнято низку рішень, спрямованих на підготовку Мерітократичної партії України до виборів народних депутатів України.

Було вирішено розробити критерії відбору кандидатів від МПУ для висування на мажоритарних округах та включення до партійного виборчого списку на парламентських виборах 2012 року, а після затвердження цих критеріїв сформувати перелік відповідних кандидатів.

Політична Рада доручила Головам регіональних партійних організацій до наступного засідання Політичної ради МПУ сформулювати та надіслати у Центральний Секретаріат пропозиції щодо змін та доповнень до Статуту МПУ та щодо структури та змісту деталізованої програми МПУ.

Крім того, вирішено відновити агітаційну діяльність партії та просування ідей мерітократії, в тому числі, шляхом вуличної агітації.

Політична Рада МПУ також схвалила і затвердила назву майбутньої партійної газети – «Мерітократія» – та прийняла деякі інші рішення.