Головна

Перша річниця української мерітократії

12.04.2012

12 квітня 2012 року Мерітократична партія України відсвяткувала першу річницю з дня реєстрації.

До свята партійці приурочили низку агітаційних заходів у Києві та 10 містах України, під час яких спілкувалися з громадянами, розповсюджували листівки та примірники газети «Мерітократія».

А в центральному офісі партії всіх, хто завітав на день народження Мерітократичної партії України, пригощали й смачним тортом.

Ініціатор створення партії та Голова МПУ Ігор Шевченко звернувся до всіх, хто поділяє мерітократична ідеї, зі святковим привітанням:

«Шановні члени та прихильники Мерітократичної партії України!

Сьогодні виповнюється рівно 1 рік з дня, коли Мерітократична партія України офіційно стала суб’єктом політичного життя в Україні.

В такі знакові дати традиційно прийнято підбивати підсумки і оприлюднювати плани на майбутнє. Не хочу багато писати про те, що зроблено – більшості з вас це добре відомо: за цей рік ми розбудували партійну структуру у більшості регіонів України, створивши і офіційно зареєструвавши більше 200 партійних організацій різних рівнів, сформували наш актив, прийнявши до лав партії майже 1 000 членів, проінформували сотні тисяч українців про ідеї мерітократії через наші агітаційні акції, пережили неминучі «проблеми зростання», навчившись розв’язувати внутрішні конфлікти і знаходити спільну мову заради нашої єдиної мети.

Я щиро вдячний кожному, хто зробив свій внесок у ці звершення і щиро вірю в реалізацію наших планів та цілей.

Попереду у нас нові важливі та, водночас, складні кроки – наша мета як партії незмінна – увійти у владу задля системного і докорінного оновлення та стрімкого розвитку нашої країни, наша мета як мерітократів так само непохитна – успішна Україна, щасливі українці!

Вітаю, шановні однодумці, і вірю – МЕРІТОКРАТІЯ переможе»!

 

Переглянути фотоальбом