Головна

Святкування 20-ої річниці Незалежності України

 

24 серпня 2011 року на честь святкування 20-ої річниці Незалежності України в рамках агітаційно-просвітницької акції активісти та прихильники Мерітократичного руху майже по всій Україні знайомили громадян з ідеями мерітократії, а також організували автопробіги у 12 містах України.

У заходах, присвячених святкуванню, взяли участь активісти Києва, Севастополя, Одеси, Кременчука, Чернігова, Білої Церкви, Івано-Франківська, Калуша, Малина, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Львова, Запоріжжя, Харкова, Полтави, Середино-Буди.

Більше ніж 200 активістів по всій Україні у брендованих футболках, кепках, а також з державними прапорами України та прапорами МПУ їздили головними вулицями міст, зупинялись в місцях проведення масових заходів та гулянь, дарували перехожим стрічки з державною та мерітократичною символікою, а також проводили інформаційно-агітаційну роботу, закликаючи всіх бажаючих ознайомитись з ідеями мерітократії.

У ході акції з ідеями мерітократії було ознайомлено понад 5 000 людей.

Після проведення акції, завдяки успішній інформаційно-просвітницькій діяльності активістів відвідуваність сайту партії збільшилась в 2,5 рази.

 

kiev.jpg
Київ

 

bila_tserkva.jpgБіла Церква

 

chernigov.jpg
Чернігів

 

kremenchuk.jpgКременчук

 

harkov.jpg
Харків

 

kalush.jpgКалуш

 

krivoy_rog.jpeg
Кривий Ріг

lviv.jpg
Львів

zaporozhe.jpg
Запоріжжя

odessa.jpgОдеса


sevastopol.jpgСевастополь


sumshyna.jpgСумщинаІвано-Франківськ

Дніпродзержинськ


Малин

 

Дякуємо всім, хто взяв участь в підготовці до святкування, безпосередньо був учасником заходу або ж дізнався під час акції та щойно долучився до мерітократичної команди!

 

Вітаємо всіх ще раз зі святом!