Головна

Голова МПУ Ігор Шевченко привітав Маріо Монті з призначенням на пост прем'єр-міністра Італії

 

13 листопада в неділю, колишній комісар Єврокомісії Маріо Монті став новим прем'єр-міністром Італії, передає агентство Reuters.

Президент Італії доручив Маріо Монті сформувати новий кабінет. Це сталося через день після того, як у відставку пішов тепер вже колишній прем'єр-міністр Сильвіо Берлусконі.

Від нового уряду чекають швидкого проведення реформ, які дозволять Італії вийти з передкризового стану.

Монті пообіцяв негайно розпочати роботу з формування уряду. Виступаючи перед журналістами, 68-річний професор економіки та декан престижного міланського університету заявив: "Я маю намір виконати це завдання з великою відповідальністю. У момент особливих труднощів для Італії і невизначеності в Європі і в усьому світі, країні необхідно вирішити проблему", - зазначив Монті після свого призначення.

"Ми зобов'язані зробити це заради наших дітей, щоб запропонувати їм майбутнє з гідністю і надією ", - додав він.

Євросоюз привітав кроки Італії до створення уряду національної єдності і пообіцяв спостерігати, як проходять реформи в цій країні, додає Agence France-Presse.

Ігор Шевченко, який особисто знайомий з Маріо Монті досить давно також привітав нового прем'єр-міністра Італії з призначенням. Надіславши поздоровлення електронним листом, Ігор Шевченко зазначив в ньому, що Україна також прагне здійснення реформ заради дітей та кращого майбутнього для всіх, і шлях який на нашу думку є найефективнішим - мерітократія.