Головна

«Leadership in law» - ключ до успіху юриста!


13 листопада 2011 року Ігор ШЕВЧЕНКО виступив на Першому міжнародному молодіжному форумі «Leadership in law».

Ключовою тезою Форуму стала тема успіху у юридичній царині, постановка та коригування лідерських цілей, життєві настанови на успіх і, звичайно, ексклюзивні розповіді про власний секрет успіху від провідних юристів України і світу.

Ігор ШЕВЧЕНКО, як один з найкращих майстрів юриспруденції та фахівець із міжнародним досвідом поділився з молоддю секретами свого успішного шляху та підкреслив, що справжній професіонал, юрист, який прагне стати відомим та успішним, має не боятись викликів, ставити перед собою масштабні цілі та втілювати їх в життя. «Якщо ми не будемо йти до своєї цілі, ми навряд чи зможемо оцінити те, чого досягли. Справжній лідер не має бути в полоні шаблонів. Нестандартні й креативні рішення допоможуть вам стати успішними в житті», - впевнений Ігор ШЕВЧЕНКО.

Серед спікерів форуму також були: президент Слов'янського фонду, керівник проекту «Парк Київська Русь» Володимир ЯНЧЕНКО; партнер юридичної компанії "Ващенко, Бугай та партнери" Денис БУГАЙ; юрист та громадський діяч Олег РЯБОКОНЬ; адвокат, ректор Академії адвокатури України  Тетяна ВАРФОЛОМЕЄВА; керуючий партнер Міжнародної юридичної компанії  «Авеллум Партнерс» Микола СТЕЦЕНКО; бізнес-тренер Олександр СОРОКІН.

За цінним досвідом і практичними порадами на Форум приїхали представники 17 регіонів України, учасники із Росії, Азербайджану, інших країн СНД.

 Форум пройшов на високому професійному рівні, на чому неодноразово наголошували як учасники, так і спікери «Leadership in law».