Головна

Зустріч голови МПУ Ігоря Шевченка та членів Політради з Чернігівським активом партії і молодими політологами Чернігова

 

24-го листопада Ігор Шевченко та члени Президії Політради МПУ Михайло Чаплига, Сергій Худолій і Світлана Коломієць зустрілись з партійним активом МПУ Чернігівської області та прихильниками ідеї мерітократії. Учасники зустрічі обговорили широке коло питань, пов'язаних із створенням ефективної системи агітації, партійним будівництвом, а також тактикою діяльності партії в регіоні.

Після цього Ігор Шевченко виступив на засіданні клубу молодих політологів та громадських діячів Чернігівщини «Чиста політика». Під час виступу Голова МПУ розповів про Мерітократичну партію України, її планами та перспективами, а також познайомив учасників та гостей клубу з головними принципами мерітократії.

Особливу увагу майбутніх політологів Ігор Шевченко звернув на те, що Мерітократична партія якісно відрізняється від інших політичних сил в першу чергу тим, що не ставить собі за мету приведення до влади тільки членів своєї партії чи її функціонерів, а прагне привести до влади людей нової якості: чесних, компетентних, та готових щиро служити на благо всього суспільства - незалежно від їхньої партійної належності.

По завершенню засідання клубу «Чиста Політика» голова МПУ відвідав чернігівську міську організацію інвалідів «Шанс» і зустрівся з її Головою, депутатом міської ради Світланою Віталіївною Федоровою. Світлана Віталіївна познайомила керівництво МПУ з метою та змістом діяльності очолюваної нею організації. У свою чергу, Ігор Шевченко розповів про принципи МПУ, її мету та завдання. По результатам зустрічі було досягнуто домовленість про співпрацю на регіональному та всеукраїнському рівнях.