Головна

Лідер МПУ візьме участь у Всесвітньому економічному форумі у Відні

 

Голова Мерітократичної партії України Ігор Шевченко візьме участь у Всесвітньому економічному форумі з питань Європи та Центральної Азії, який відбудеться 8-го та 9-го червня цього року у Відні, Австрія.

weforumВін став одним із небагатьох запрошених членів Форуму молодих лідерів світу, адже до уваги брались особистий досвід, знання та професійна компетентність потенційних учасників.

На цей захід з амбітною назвою «Розширюючи кордони інновацій» зберуться  500 найвидатніших лідерів міжнародного та регіонального бізнесу, глави держав та урядів, а також лідери громадського сектору, ЗМІ та наукової сфери.

Метою Форуму, що проводиться за підтримки уряду Австрії та інших стратегічних партнерів, є переосмислення викликів та можливостей, що можуть гарантувати безпечне і надійне майбутнє всього регіону. Радикальні реформи та інноваційні заходи є життєво важливими для економік країн Європи та східної Азії, адже зараз необхідно посилювати їх конкурентоспроможність у глобалізованому сьогоденні, що постійно змінюється. Програма Форуму базуватиметься на трьох темах для дискусій:

  • Глобалізаційна конкурентоспроможність;
  • Рівновага ресурсів;
  • Протистояння ризикам;

Зараз вже 12 керівників держав та урядів, 5 лідерів міжнародних організацій та комісари і міністри країн Європи підтвердили свою участь і тепер активно долучатимуться до формування  дискусійних  платформ заходу.

Серед співдоповідачів будуть: Герман Греф (голова правління та генеральний директор, «Сбербанк», Російська Федерація); Джефрі Джорс (голова та генеральний директор,  Samruk-Kazyna JSC, Казахстан); Сер Майкл Рейк (голова, Вritish Тelecom Group, Велика Британія); Джим Хейджман Снейб ( генеральний спів-директор, SAP, Німеччина).

Крім того, Ігор Шевченко візьме участь у заході, організованому австрійською групою Форуму молодих лідерів світу, що відбудеться також у Відні в переддень Економічного Форуму.  У рамках заходу відбудуться зустрічі з Майклом Спінделеджером - Віце-канцлером та Міністром закордонних справ Австрії та Вольфгангом Руттендорфером - екс-гендиректором провідної австрійської нафтової компанії "OMV".