Головна

 

Акція МПУ на захист інституту сім’ї: «Міцна родина – щаслива країна»

20.08.2012

20 серпня 2012 року біля Адміністрації Президента України членами Мерітократичної партії України був проведений протестний пікет з гаслами: «НІ – некомпетентному втручанню в справи сімей, НІ – розкриттю таємниці усиновлення».

До канцелярії Адміністрації був переданий лист Президенту України з вимогою запобігти впровадженню пропозицій Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленко. Його ініціативи щодо скасування відповідальності за розголошення таємниці усиновлення, інформування неповнолітніх дітей про факт всиновлення, викликали ґрунтовні заперечення мерітократичної спільноти.

В зверненні до гаранта Конституції мерітократи виклали чіткі аргументи проти змін у законодавстві та заклик з більшою відповідальністю та компетентністю вирішувати делікатні справи регулювання сімейних та громадських відносин.

Лист с аналогічним змістом був також переданий до секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

В пікетуванні взяли участь кандидати в народні депутати України, які є членами МПУ – Дмитро Забавський, Сергій Коннов, Сергій Кубраков, Станіслава Лясота, Геннадій Нейланд та Богдан Приступа